12.10.2023 Dzień Nauczyciela na Przytanku Wiara

Mamy zaszczyt zaprosić emerytowanych nauczycieli z Częstochowy i okolic na wyjątkowe spotkanie przy muzyce na żywo, które odbędzie się w naszym Domu Pielgrzyma „Przystanek Wiara” w dzielnicy Lisiniec/Grabówka.

Gościem specjalnym będzie Agnieszka Fiuk – wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów. Tworzy i wykonuje utwory poetyckie z towarzyszeniem fortepianu. Nagrodzona Grand Prix „Cantus Mater” IX Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej „Cecyliada 2019”. Nagrała dwie płyty: „Ocalona” (Psalmy) oraz „Pieśń nad Pieśniami”.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zalecamy rezerwację miejsc jak najszybciej, najpóźniej do 10.10.2023 pod numerem telefonu +48 34 364 62 70, +48 531 611 213, adresem email: dompielgrzyma-przystanekwiara@vp.pl, lub przez wiadomość prywatną na facebook’u.

Celem spotkania jest przede wszystkim stworzenie przyjaznej atmosfery, w której emerytowani nauczyciele będą mogli dzielić się wspomnieniami i lepiej się poznać.

Cena za osobę wynosi 120 zł i obejmuje spotkanie przy muzyce na żywo, wykwintne przekąski, pyszne ciasta, aromatyczną kawę, herbatę oraz różnorodne napoje.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy pod podanymi wyżej danymi kontaktowymi.
Serdecznie liczymy na Państwa obecność i wspólnie z nami stworzenie niezapomnianego spotkania!